AKCE: Při nákupu nad 1000 Kč nyní Zásilkovna ZDARMA.

Novinky

Byli jste s námi spokojeni? Hlasujte pro nás v soutěži ShopRoku 2023

Potěšil vás v minulém roce nákup v našem e-shopu? Udělala vám radost kvalita zboží, pečlivé zabalení, dodací lhůta nebo komunikace s námi? Pokud ano, podpořte nás prosím v soutěži ShopRoku 2023. Svým hlasem nás můžete potěšit v Ceně popularity, kde soutěžíme v kategorii Hobby.

Cena popularity

Soutěž ShopRoku pořádá společnost Heuréka – tentokrát již 15. rokem. Soutěž má několik kategorií. V kategorii Cena popularity pak rozhoduje přímo hlasování zákazníků. Pokud se nás rozhodnete podpořit, budeme vám velmi vděční. Radost nám udělá každý hlas. Jak na to?

Jak hlasovat

1. Klikněte na tento odkaz a dostanete se na stránku s hlasováním.
2. Náš e-shop CHN.cz již budete mít předvyplněný. Stačí doplnit vaši e-mailovou adresu a kliknout na „Odeslat můj hlas“.
3. Ve své emailové schránce potvrďte svůj hlas kliknutím na uvedený odkaz.

Vážíme si podpory

Za celý tým CHN.cz vřele děkujeme každému, kdo se pro nás rozhodne hlasovat. A všem našim zákazníkům bez rozdílu přejeme další spokojené nákupy v našem e-shopu a krásný začátek blížícího se jara.

Vánoční provoz v CHN

Doručení do Vánoc

Pokud si chcete si být jisti, že naši přepravci doručí vaši objednávku do Vánoc, objednávejte prosím zboží skladem do úterý 19. 12. 2023. Pokud to nestihnete, máte ještě možnost zvolit osobní odběr a zboží vyzvednout v naší prodejně Karoliny Světlé 9,  Praha 1 až do pátku 22. 12. 2023.

Vánoční provoz

Od 23. 12. 2023 do 1. 1. 2024 bude naše provozovna uzavřena. Objednávky, které dorazí po 22. 12. 2023, budeme expedovat až po Novém roce. Ve dnech 3. 1. a 4. 1. 2024 bude zavřeno z důvodu inventury.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku! 

Tým CHN.cz