AKCE: Kytarové struny značek Thomastik a D'Addario nyní s 10% SLEVOU. Více v kategorii Akce.

Thomastik RONDO GOLD set violin RG100

Kód: 111920
Novinka
Značka: THOMASTIK
2 571 Kč / sada 2 124,79 Kč bez DPH
Skladem prodejna (9 sada)
Struny na housle - sada

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houslová sada strun Rondo Gold RG100

Představujeme sadu zlatých houslových strun Thomastik Rondo Gold, kde každý tón je mistrovským dílem a každé vystoupení je oslavou výjimečného zvuku. Tato sada strun, vytvořená s přesností a vášní, nabízí jedinečný zážitek pro náročné hudebníky. Pokud hledáte struny s vřelým, zářivým zvukem, nová sada houslových strun RONDO Gold může být pro vás to pravé. Struny přidávají trochu "zlatého třpytu" navíc vašemu uměleckému výkonu. Jsou také doporučovány pro nástroje, které by mohly mít prospěch z vylepšené odezvy.

Tyto struny se mohou pochlubit výjimečným, vřelým až sladkým zvukem a poskytují široké, živé alikvoty s jiskřivou čistotou a jedinečným "zlatým leskem". Pocit v levé ruce je pružný, což zlepšuje vaše spojení s nástrojem. Užijte si rychlou a spolehlivou odezvu smyčce, která umožňuje přesný hudební projev. Struny E nabízejí možnosti optimalizace výkonu, přičemž pocínovaná struna E zvyšuje brilanci struny G a pozlacená struna E poskytuje možnost nižšího napětí pro zvýšení šířky strun D a G.

Rozdíl mezi běžnými strunami RONDO RO100 a novými RONDO Gold RG100: obě sady nabízejí snadnou hratelnost a jsou vhodné pro profesionály a ambiciózní houslisty. Liší se především v jejich zvukovém charakteru – nové struny RONDO Gold znějí výrazně vřeleji a třpytivěji než původní sada.

Sada obsahuje jednotlivé struny:

  • E - pocínovaná ocel
  • +E - pozlacená ocel
  • A - hliníkové opředení
  • D - stříbrné opředení
  • G - stříbrné opředení

Doplňkové parametry

Kategorie: syntetické
Materiál jádra: syntetický
Nástroj: housle
Tah: 23,2 kg
Tvrdost: střední (medium, mittel)
Velikost: 4/4
Číslo výrobce: RG100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: